Halowa Szczecińska Pogoń 04 miała odczarować wreszcie własny parkiet.

Ale niestety znowu się nie udało. Mimo głośnego i żywiołowego dopingu kibiców – przyjezdni postawili wysoko poprzeczkę.

[2]: Ostatnie słowa przed pierwszym gwizdkiem.

[3]: Pogoń rozpoczęła bardzo odważnie. Ale przede wszystkim goście, na dużo pozwalali graczom z Krakowa. Przemysław Dewucki (#24) w szarży na bramkę gości. Kilka minut później, jednemu z dwóch Ukraińców, grających w szczecińskich barwach, Volodymyrowi Nudykowi udało się zdobyć pierwszą bramkę w meczu – i pierwszą dla Pogoni 04.

[4]: Radość szczecinian nie trwała długo. Po straconej bramce trener Kupczyka dał do zrozumienia swoim zawodnikom co myśli o ich dotychczasowej grze. Goście zaczęli grać wysokim i agresywnym pressingiem. Po rzucie rożnym, zamieszanie pod bramką powołanego do reprezentacji Dominika Kubraka (#33), wykorzystał Kossak (zasłonięty przez Kępę). Kubrak mógł tylko odprowadzić piłkę wzrokiem do bramki.

[5]: Druga połowa nie była lepsza w wykonaniu Pogoni 04. Goście dalej grali pressingiem. Przy piłce Przemysław Dewucki (#24) oraz Dawid Wiśniewski (#9).

[6]: Kupczyk Kraków wychodzi na prowadzenie. Drugą bramkę po minięciu Kubraka, strzela Filipczak – jeden z lepszych zawodników na placu gry – trudny do przejścia, twardo grający, oczy dookoła głowy, stale pokrzykujący na kolegów z drużyny.

[7]: Groźne kontry Kupczyka rewelacyjnymi interwencjami powstrzymywał Kubrak.

[8]: Wycofanie Kubraka z bramki dało przewagę w polu Pogoni 04, ale dobra gra strefą Gości z Krakowa, nie pozwalała oddać wielu strzałów na bramkę. Po zamieszaniu pod bramką Kupczyka najprzytomniej zachował się Kossak, kopiąc piłkę przez całe boisko do bramki gospodarzy. Lewandowski (w bramce) niestety nie dał rady wybić tego strzału. Jest 1:3. Chwilę później Łukasz Piasecki strzela bramkę kontaktową na 2:3. Pogoń dalej gra bez bramkarza. I to znowu się mści w ostatniej minucie. Filpiczak strzela drugą bramkę w meczu dla Kupczyka, tym razem powtarzając wyczyn Kossaka sprzed paru minut. Końcowy wynik 2:4.

[9]: Przypadkowe ujęcie – błysnął fotoreporter Kuriera Szczecińskiego.

Fotorelacja by Pentax K-x oraz SMC DA 55-300 (AF-C).